تبلیغات
گروه کارآفرینان یاسین (طب سنتی و تغذیه سالم)-(موفقفیت و کسب و کار) - 9 ایده پولساز صنعت غذاکه اگر در ایران اجرا کنید میلیاردر خواهید شد !

رزق و روزی به دنبال تو می دود آرام باش- امام علی(ع)

9 ایده پولساز صنعت غذاکه اگر در ایران اجرا کنید میلیاردر خواهید شد !

نویسنده :اباذر باقری
تاریخ:جمعه 13 بهمن 1396-09:11 ب.ظ

9 ایده پولساز صنعت غذاکه اگر در ایران اجرا کنید میلیاردر خواهید شد !

به نظر شما مهم ترین صنعت در جهان کدام است؟

شاید پاسخ شما صنعت IT یا تکنولوژی باشد؛ اما اینطور نیست ! به گزارش مجله FORBES مهم ترین صنعت در جهان، صنعت غذا است.

زمانی که صحبت از مهم ترین صنعت میشود، میتوان به سه چیز پی برد :

 1. غذا و خوراکی در اولویت های بالای زندگی مردم قرار دارد (در هر کشوری)
 2. آینده برای پرتوجویان در این صنعت روشن است
 3. تاریخ و گذشته طولانی دارد و میتوانیم درس ها و تجربیات فراوانی از آن بدست آوریم

آقای شاهرخ ظهیری، که قبلا در سمینارهای پروژه سوخت جت مهمان ما بوده است، میگوید :
«اگر یک روز دنیا بخواهد به آخر برسد، آخرین صنعتی که درب-اش را خواهند بست، مطمئنا صنعت غذا خواهد بود…»

خب این یعنی
یک فرصـــتِ خـــوبِ کــــارآفریــــنی !

یعنی شما هم میتوانید با داشتن چند ایده ساده و پولساز تبدیل به کارآفرینان بزرگ این صنعت کشورمان مانند بابک بختیاری (مخترع آیس پک) و یا شهرام فخار (موسس رستوران پدر خوب) آینده شوید.

راه برای شما باز است و آینده ای درخشان در انتظار شماست.
اگر ایده ای دارید، مطمئنا دیر یا زود موفقیت عظیمی بدست خواهید آورد در این صنعت، اما؛

اگر ایده ای ندارید

در این مقاله میخواهیم 9 ایده پولساز و خلاقانه به شما معرفی کنیم، که قبلا در کشورهای مختلف اجرا شده، آزمون خطا شده و بکر بودن آن ثابت شده است.

اگر میخواهید وارد صنعت غذا شوید و هیچ ایده ای ندارید، این مقاله کمک بزرگی به شما خواهد کرد؛
در این مقاله ایده های مختلف از رستوران های جالب و خلاقانه ای که میتوانید به سرمایه ی اندکی راه اندازی کنید و یا خوراکی های جالبی که بتوانید آنرا به رستوران ها، کافی شاپ ها یا اغذیه فروشی ها بفروشید، آشنا شوید.

لازم به ذکر است؛
این ایده ها به خودیِ خود هیچ ارزشی ندارند… این شما هستید که باید به ایده ها ارزش بدهید.

پس این لیست را بخوانید و هرکدام را که دوست داشتید انتخاب کنید، به مدت 1 هفته تحقیقات بازارِ آنرا انجام دهید، هفته دوم برنامه ریزی کنید و از هفته سوم شروع کنید به راه اندازی کسب و کارتان تا درآمد میلیونی و شاید هم میلیاردی بدست آورید… تمامش بستگی به خودتان دارد !

9 ایده پولساز صنعت غذاکه اگر در ایران اجرا کنید میلیاردر خواهید شد !

9 ایده پولساز صنعت غذا
که اگر در ایران اجرا کنید میلیاردر خواهید شد !

 

 1. 1000 Figs یا 1000 انجیر
  نام رستورانی جمع و جور است که غذاهای مدیترانه ای پخت میکند اما به خلاقانه ترین شیوه ارائه میکند.

  این رستوران که نامش 10000 انجیر است، در واقع معتقد است هرچقدر غذاهای مدیترانه ای از جمله فلافل را به صورت قدیمی با اصالت و به دور از مدرنیته عرضه کنید موفق تر خواهید بود.
  رستوران 10000 انجیر برای همین امر غذاهایش را که شامل سالادهای مدیترانه ای و غذاهای مخصوص مانند فلافل است در کاسه های قدیمی و سفالی به مشتریان عرضه میکند.
 2. Be Well Nutrition یا مقوی بنوشید
  این برند نام شیرهای کاملی است که توسط یک تیم چندنفره به صورت استارتاپی راه اندازی شده است.

  به دنبال یک نوشیدنی انرژی زا و طبیعی هستید؟
  هرآنچه لازم دارید را میتوانید در شیر کامل و مقوی پیدا کنید !
  این تیم چندنفره، قصد دارد نوشیدنی سالم را ترویج دهد بنابراین به صورت کاملا کاربردی و ساده تمام ویژگی های یک شیر کامل را و کاربرد آن را در زندگی روزمره را حتی بر روی پاکت این شیرهای سالم چاپ کرده اند.
 3. Bloom Box Farms یا مزارع داخل جعبه های کانتینری
  به نظر شما با آهن پاره های قدیمی و اوراق کانترهای ترانزیت (جعبه های آهنی بزرگی که در حمل و نقل دریایی استفاده میشوند) چه کارها میشود کرد؟

  خب یک تیم استارتاپی متشکل از 44 جوان تازه نفس این جعبه های کانتینر را به قیمت خیلی پایین خریده اند و در آنها سبزی کاشته اند و تبدیل به گلخانه کرده اند.
  بهترین قسمت این ایده میدانید کجاست؟ یک گلخانه قابل حمل دارید ! حتی میتوانید در سطح شهر به صورت روزانه سبزی تازه بفروشید.
 4. Bon Castor یا رستورانِ نه چندان رستوران
  به نظر شما فقط در رستوران یا اغذیه فروشی ها باید غذا خورد؟ موسسان بان کستِر اینطور فکر نمیکنند !

  آنها در واقع یک رستوران کوچک دارند که چند نوع بیشتر غذای ساده عرضه نمیکند اما در این رستوران گالری هایی از محصولات دست ساز برای فروش موجود است که مشتریان بیشتر به خاطر خرید از محصولات و صنایع دستی به این رستوران می آیند.
 5. Dat Dog یا دَت داگ
  بله این دت داگ شبیه به هات داگ خودمون هست… اما به چند فرق جزئی.

  این رستوران کاملا در فضای باز است و هات داگ ها را با تزئین و اضافه کردن ادویه های محلی نیو ارلئانی، سس تمساح!،سس خرچنگ و سس دودی لوییزینایی !
  میدانید چرا دت داگ موفق شده است؟ چون تمام هات داگ فروشی ها فقط 33 نوع سس در اختیار مشتری میگذارند… به همین سادگی.
 6. Dinner Lab یا آزمایشگاه غذا
  یک رستوران کاملا متفاوت که مزیت رقابتی آن ارتباط مستقیم سرآشپز آن با مشتریان است !

  این رستوران سرآشپزهایش را تشویق میکند تا غذاهای جدید و متفاوتی بپزند برای همین منظور میزی در محیط رستوران وجود دارد که مرز بین آشپزخانه و محل نشستن مشتریان است؛
  سرآشپزها هر غذای جدیدی که میخواهند تست کنند، آنرا بر روی این میز قرار میدهند و مشتریان ماجراجو نیز مایلند از این غذاها بخورند و کیفیت آنرا گزارش دهند.
  در این رستوران فقط 22 نوع غذا همیشه به صورت ثابت وجود دارد، دیگر غذا ها به صورت هفتگی یا روزانه تغییر میکنند… یک رستوران فقط برای افراد ماجراجو که میخواهند همیشه غذاهای جدید امتحان کنند.
 7. District یا دیستریکت
  یک کافه با یک عالمه تنوع دونات…

  اگر دونات (تقریبا شبیه به پیراشکی) دوست داشته باشید، این کافه پاتوق شما خواهد بود.
  ایده جالب این کافه در این است که چند نوع قهوه ساده را با یک عالمه تنوع در دونات های با کیفیت ارئه میدهد. تمام مشتریان این کافه، بیشتر به خاطر امتحان کردن دونات هایی با طعم ها مختلف که قبلا امتحان نکرده اند به این کافه می آیند.
 8. MobileCube یا جعبه همراه
  رستورانی که به بهانه شارژ کردن باتری موبایلتان به آنجا میروید و غذا میخورید.

  همه مان امروزه از تلفن های همراه استفاده میکنیم و روشن بودنِ ان برای ما اهمیت زیادی دارد. حالا فرض کنید باتری موبایل تان کم است و پس از چند دقیقه موبایل تان خاموش خواهد شد… چه کاری خواهید کرد؟
  اگر در نیویورک باشید باید به دنبال بنر رستوران های MobileCubee بگردید تا آنجا موبایلتان را شارژ کنید و در حین شارژ شدن موبایلتان غذا هم بخورید… ایده خوبی نیست؟

9.Publiq House یا پابلیق هاوس
کافه ای که نه تنها نوشیدنی بلکه سرگرمی نیز می فروشد !

شاید خیلی خسته باشید، از نظر روحی داغون باشید و یا اصلا بخواهید زمانتان را بگذرانید برای همین به کافه ای میروید و یک قهوه می نوشید، حالا فرض کنید یک گروه موسیقی برای شما موسیقی های شاد و بامزه می نوازند، آیا حاضر نیستید بار دیگر به همان کافه برگردید؟
کافه پابلیق هاوس با یک تیم نوازنده همکاری میکند که از مشتریان نام آهنگ های درخواستی شان را می پرسند و آنها را برایشان می نوازند.

منبع:پروژه سوخت جت
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
adidas in esecuzione scarpe nero and blu
سه شنبه 6 فروردین 1398 01:43 ق.ظ
<a href="http://www.lovemescort.com/m%C3%A6nd-size-air-max-90-sort-skoh">m忙nd size air max 90 sort</a> <a href="http://www.amardinlipi.com/girls-youth-houston-texans-jj-watt-pink-bubble-gum-jersey-nfli">girls youth houston texans jj watt pink bubble gum jersey</a> <a href="http://www.penfoldscott.com/menn-adidas-zx-flux-weave-bl%C3%A5-obuvk">menn adidas zx flux weave bl氓</a> <a href="http://www.periplaneto.com/coach-leather-bag-price-coachh">coach leather bag price</a> <a href="http://www.kocaelimtm.com/femminile-air-jordan-retro-7-bianca-nero-rosso-scarpej">femminile air jordan retro 7 bianca nero rosso</a> <a href="http://www.alanlgrimmdds.com/nike-mercurial-superfly-tf-high-tops-rosso-blu-scarpei">nike mercurial superfly tf high tops rosso blu</a>
adidas in esecuzione scarpe nero and blu http://www.dastforoush.com/adidas-in-esecuzione-scarpe-nero-and-blu-scarpej
white polo shirt sale
سه شنبه 6 فروردین 1398 01:42 ق.ظ
<a href="http://www.momoange.com/nike-cortez-vert-gris-chaussuresh">nike cortez vert gris</a> <a href="http://www.buscomimotor.com/nike-hommes-noir-kaishi-fonctionnement-chaussures-chaussuresj">nike hommes noir kaishi fonctionnement chaussures</a> <a href="http://www.bestzixiutang.com/nike-air-max-stefan-janoski-rot-schuhek">nike air max stefan janoski rot</a> <a href="http://www.pmatrading.com/nba-jerseys-north-carolina-tar-heels-5-ty-lawson-baby-white-college-jersey-nflh">nba jerseys north carolina tar heels 5 ty lawson baby white college jersey</a> <a href="http://www.beckyhasaplan.com/nike-air-max-90-svart-l%C3%A6r-svart-croc-obuvi">nike air max 90 svart l忙r svart croc</a> <a href="http://www.meetspotme.com/nike-free-run-5.0-men-size-green-shoesj">nike free run 5.0 men size green</a>
white polo shirt sale http://www.tinaandcoco.com/white-polo-shirt-sale-poloh
nike hyperdunk noir 2014
دوشنبه 5 فروردین 1398 07:09 ب.ظ
<a href="http://www.delicouncil.com/ralph-lauren-canvas-messenger-bag-poloh">ralph lauren canvas messenger bag</a> <a href="http://www.jeffaudette.com/men-nike-lebron-12-ps-elite-grey-black-green-shoesi">men nike lebron 12 ps elite grey black green</a> <a href="http://www.ezappspro.com/nike-roshe-grigio-bianca-scarpej">nike roshe grigio bianca</a> <a href="http://www.susannekober.com/nike-zoom-winflo-rosa-schuhej">nike zoom winflo rosa</a> <a href="http://www.kingsroomlv.com/hurley-hat-aloha-hath">hurley hat aloha</a> <a href="http://www.sadecemerak.com/nike-magistax-finale-ii-tf-tout-noir-chaussuresh">nike magistax finale ii tf tout noir</a>
nike hyperdunk noir 2014 http://www.momoange.com/nike-hyperdunk-noir-2014-chaussuresh
connecticut huskies nike ncaa classic swoosh cap
دوشنبه 5 فروردین 1398 07:08 ب.ظ
<a href="http://www.ipodammo.com/adidas-tubular-nova-pk-blanc-chaussuresh">adidas tubular nova pk blanc</a> <a href="http://www.bezpozyczka.com/adidas-tubular-radial-sneaker-grau-schuheh">adidas tubular radial sneaker grau</a> <a href="http://www.ajhoweaboutpt.com/nike-mercurial-superfly-v-fg-football-yellow-black-shoesk">nike mercurial superfly v fg football yellow black</a> <a href="http://www.rawrapture.com/herre-asics-gel-kayano-20-sort-hvid-guld-skoj">herre asics gel kayano 20 sort hvid guld</a> <a href="http://www.staholidays.com/nike-roshe-2-schwarz-and-wei%C3%9F-schuheh">nike roshe 2 schwarz and wei脽</a> <a href="http://www.gunsrusoregon.com/adidas-ultra-boost-core-black-uk-shoesk">adidas ultra boost core black uk</a>
connecticut huskies nike ncaa classic swoosh cap http://www.uchbhekf.com/connecticut-huskies-nike-ncaa-classic-swoosh-cap-hatl
buscochef
دوشنبه 5 فروردین 1398 03:10 ب.ظ
<a href="http://www.financesmiled.com/orlando-magic-blue-jersey-nflr">orlando magic blue jersey</a> <a href="http://www.antarlor.com/kyrie-3-yellow-and-black-dog-foote">kyrie 3 yellow and black dog</a> <a href="http://www.financepure.com/prada-messengers-nude-purple-pradab">prada messengers nude purple</a> <a href="http://www.tranhkhoathan.com/mulberry-purse-cheap-online-clothing-mulberrye">mulberry purse cheap online clothing</a> <a href="http://www.beachtimenow.com/jordan-super-fly-2-yellow-black-sneakere">jordan super fly 2 yellow black</a> <a href="http://www.boozewrestler.com/how-to-tell-authentic-hermes-scarf-hermesr">how to tell authentic hermes scarf</a>
buscochef http://www.buscochef.com/
laraguzova
دوشنبه 5 فروردین 1398 03:10 ب.ظ
<a href="http://www.beledimuebles.com/north-face-denali-black-friday-2017-kits-northfacea">north face denali black friday 2017 kits</a> <a href="http://www.blackpointcpk.com/prada-wallet-men-malaysia-pradar">prada wallet men malaysia</a> <a href="http://www.bikajewels.com/nike-sb-zoom-stefan-janoski-canvas-skos">nike sb zoom stefan janoski canvas</a> <a href="http://www.noumetpatrice.com/oakland-raiders-13-jerry-sullivan-black-throwback-jersey-nflg">oakland raiders 13 jerry sullivan black throwback jersey</a> <a href="http://www.cameroncurran.com/curry-2-low-chef-love-skod">curry 2 low chef love</a> <a href="http://www.ninahblog.com/polo-ralph-lauren-plaid-scarf-scarfr">polo ralph lauren plaid scarf</a>
laraguzova http://www.laraguzova.com/
wsphotel
دوشنبه 5 فروردین 1398 03:09 ب.ظ
<a href="http://www.kleenexformen.com/air-jordan-12-red-black-12-woman-skob">air jordan 12 red black 12 woman</a> <a href="http://www.asvencon.com/burberry-heritage-check-cashmere-scarf-scarfr">burberry heritage check cashmere scarf</a> <a href="http://www.moorefornc.com/flyknit-lunar-3-total-orange-yellow-sneakere">flyknit lunar 3 total orange yellow</a> <a href="http://www.clcohelp.com/jordan-trunner-dominie-pro-grey-silver-shoesa">jordan trunner dominie pro grey silver</a> <a href="http://www.kcsanpedro.com/hugo-boss-ties-price-nz-tiea">hugo boss ties price nz</a> <a href="http://www.golfbreakuk.com/polo-ralph-lauren-uk-hoodies-uk-polob">polo ralph lauren uk hoodies uk</a>
wsphotel http://www.wsphotel.com/
air jordan retro 3 svart jade leopard
جمعه 2 فروردین 1398 11:57 ب.ظ
<a href="http://www.cashfordick.com/ray-ban-aviator-flash-lenses-sunglassesh">ray ban aviator flash lenses</a> <a href="http://www.flpainfree.com/adidas-originals-zx-flux-tout-noir-trainers-chaussuresl">adidas originals zx flux tout noir trainers</a> <a href="http://www.fayjoneshome.com/adidas-vapor-rose-gazelle-chaussuresl">adidas vapor rose gazelle</a> <a href="http://www.lukyhammers.com/air-jordan-retro-6-wei%C3%9F-rot-sakuragi-schuhej">air jordan retro 6 wei脽 rot sakuragi</a> <a href="http://www.kleinconcept.com/nike-air-max-98-wei%C3%9F-schuhei">nike air max 98 wei脽</a> <a href="http://www.simmordasa.com/kvinner-air-jordan-retro-6-gr%C3%B8nn-camo-svart-obuvj">kvinner air jordan retro 6 gr酶nn camo svart</a>
air jordan retro 3 svart jade leopard http://www.statusmarathi.com/air-jordan-retro-3-svart-jade-leopard-obuvk
nike free run 2 femmes noir blanc
جمعه 2 فروردین 1398 11:57 ب.ظ
<a href="http://www.alariscorp.com/nike-huarache-utility-rojo-zapatosk">nike huarache utility rojo</a> <a href="http://www.camerasdallas.com/mens-yellow-north-face-jacket-northfaceh">mens yellow north face jacket</a> <a href="http://www.limousinhotel.com/nike-huarache-utility-lila-rosa-schuhek">nike huarache utility lila rosa</a> <a href="http://www.pdenupcial.com/asics-gel-lyte-iii-gr%C3%A5-light-bl%C3%A5-sort-skoi">asics gel lyte iii gr氓 light bl氓 sort</a> <a href="http://www.lamaisondemma.com/hommes-nike-air-max-2016-noir-bleu-rouge-chaussuresh">hommes nike air max 2016 noir bleu rouge</a> <a href="http://www.cwpfloorcare.com/ole-miss-rebels-nike-ncaa-col-cap-hatl">ole miss rebels nike ncaa col cap</a>
nike free run 2 femmes noir blanc http://www.growemwell.com/nike-free-run-2-femmes-noir-blanc-chaussuresj
nike roshe run kvinder 2015 print light lyser酶d hvid
جمعه 2 فروردین 1398 11:56 ب.ظ
<a href="http://www.lorincutts.com/nike-mercurial-blanco-and-oro-zapatosk">nike mercurial blanco and oro</a> <a href="http://www.aquabboutique.com/navy-blue-and-brown-converse-shoesj">navy blue and brown converse</a> <a href="http://www.shadesnstyles.com/cleveland-indians-new-era-mlb-x-wilson-side-hit-9fifty-snapback-cap-hath">cleveland indians new era mlb x wilson side hit 9fifty snapback cap</a> <a href="http://www.tlahuilcalli.com/adidas-suarez-samba-primeknit-fg-naranja-negro-zapatosl">adidas suarez samba primeknit fg naranja negro</a> <a href="http://www.onewithdrmatt.com/nike-air-huarache-full-black-shoesk">nike air huarache full black</a> <a href="http://www.kammtherapy.com/all-rosa-converse-high-tops-obuvi">all rosa converse high tops</a>
nike roshe run kvinder 2015 print light lyser酶d hvid http://www.aquabboutique.com/nike-roshe-run-kvinder-2015-print-light-lyser%C3%B8d-hvid-skol
botines adidas predator 2015
جمعه 2 فروردین 1398 11:56 ب.ظ
<a href="http://www.kafsabimoradi.com/hommes-nike-air-max-360-arancia-scarpel">hommes nike air max 360 arancia</a> <a href="http://www.henryglegg.com/nike-air-huarache-ultra-tout-blanc-chaussuresh">nike air huarache ultra tout blanc</a> <a href="http://www.theillitches.com/maschio-nike-internationalist-tutti-grigio-scarpeh">maschio nike internationalist tutti grigio</a> <a href="http://www.thomsank.com/stephen-curry-black-sleeve-jersey-nfli">stephen curry black sleeve jersey</a> <a href="http://www.youdaanl.com/nike-air-jordan-6-retro-blanco-infrarojo-negro-zapatosh">nike air jordan 6 retro blanco infrarojo negro</a> <a href="http://www.sactopalooza.com/nike-air-max-90-negro-infrarojo-zapatosk">nike air max 90 negro infrarojo</a>
botines adidas predator 2015 http://www.riojacasa.com/botines-adidas-predator-2015-shoesj
medfarmailac
جمعه 2 فروردین 1398 09:20 ب.ظ
<a href="http://www.ucllnl.com/femminile-salomon-speed-cross-3-grigio-argento-kurpesc">femminile salomon speed cross 3 grigio argento</a> <a href="http://www.ugurcafe.com/herren-ralph-lauren-beach-shorts-gr%C3%BCn-beige-polow">herren ralph lauren beach shorts gr眉n beige</a> <a href="http://www.destinyrail.com/nike-kyrie-1-basketbtutti-scarpe-butyf">nike kyrie 1 basketbtutti scarpe</a> <a href="http://www.dinerwarela.com/ralph-lauren-p%C3%BArpura-label-t-shirt-polou">ralph lauren p煤rpura label t shirt</a> <a href="http://www.kalaycioto.com/kvinners-nike-kd-8-gul-oransje-chaussuresf">kvinners nike kd 8 gul oransje</a> <a href="http://www.krystaltls.com/tutti-nero-nike-air-shox-scarpef">tutti nero nike air shox</a>
medfarmailac http://www.medfarmailac.com/
sulilaw
جمعه 2 فروردین 1398 04:58 ب.ظ
<a href="http://www.gccqueens.com/hommes-nike-free-run-4.0-noir-violet-scarpec">hommes nike free run 4.0 noir violet</a> <a href="http://www.diumsolution.com/nike-kd-9-triple-svart-ice-schuhee">nike kd 9 triple svart ice</a> <a href="http://www.daybel.com/femmes-nike-kd-8-blanc-jaune-scarpeb">femmes nike kd 8 blanc jaune</a> <a href="http://www.marybethyates.com/asics-gel-quantum-360-femminile-zebra-scarpe-schuhee">asics gel quantum 360 femminile zebra scarpe</a> <a href="http://www.jaskcsun.com/nike-roshe-run-vendita-canada-butyf">nike roshe run vendita canada</a> <a href="http://www.maromina.com/nike-free-3.0-neon-lyser%C3%B8d-hot-punch-kaufen-obuve">nike free 3.0 neon lyser酶d hot punch kaufen</a>
sulilaw http://www.sulilaw.com/
mezgitofis
جمعه 2 فروردین 1398 04:35 ق.ظ
<a href="http://www.charterfs.com/pandora-leather-string-necklace-pandorar">pandora leather string necklace</a> <a href="http://www.ampflightads.com/ray-ban-sunglasses-rb2140-original-classic-954-tortoise-50-download-sunglassesa">ray ban sunglasses rb2140 original classic 954 tortoise 50 download</a> <a href="http://www.maximephilips.com/prada-nylon-shoulder-bag-pradar">prada nylon shoulder bag</a> <a href="http://www.kennyrager.com/mackage-handbag-sale-40-mackageb">mackage handbag sale 40</a> <a href="http://www.rapamateur.com/ugg-boots-bailey-bow-black-uggsr">ugg boots bailey bow black</a> <a href="http://www.kosahudson.com/salvatore-ferragamo-belt-outlet-beltr">salvatore ferragamo belt outlet</a>
mezgitofis http://www.mezgitofis.com/
selfdriverbus
جمعه 2 فروردین 1398 04:35 ق.ظ
<a href="http://www.omegaspark.com/prada-driver-sneakers-tennis-pradab">prada driver sneakers tennis</a> <a href="http://www.bitcashgram.com/new-balance-m-373-skor">new balance m 373</a> <a href="http://www.atemspende.com/manolo-blahnik-blue-flats-louboutinr">manolo blahnik blue flats</a> <a href="http://www.yogadesfemmes.com/the-jordan-eclipse-skor">the jordan eclipse</a> <a href="http://www.forautoquotes.com/oklahoma-state-cowboys-21-barry-sanders-white-throwback-jersey-nfle">oklahoma state cowboys 21 barry sanders white throwback jersey</a> <a href="http://www.realcoolclub.com/75-limited-alex-boone-san-francisco-49ers-jersey-team-road-two-tone-nflg">75 limited alex boone san francisco 49ers jersey team road two tone</a>
selfdriverbus http://www.selfdriverbus.com/
unclevirus
جمعه 2 فروردین 1398 04:35 ق.ظ
<a href="http://www.leodinhdesign.com/mulberry-medium-lily-grey-mulberryr">mulberry medium lily grey</a> <a href="http://www.preloxlady.com/burberry-scarf-red-sparrow-scarfd">burberry scarf red sparrow</a> <a href="http://www.gilbertgafah.com/nobis-coat-jacket-measurements-nobisa">nobis coat jacket measurements</a> <a href="http://www.visualjobads.com/moncler-fur-jacket-women-monclerr">moncler fur jacket women</a> <a href="http://www.nhealthtips.com/adidas-samba-black-suede-skou">adidas samba black suede</a> <a href="http://www.jishnuguha.com/hermes-bracelet-blue-100-hermesd">hermes bracelet blue 100</a>
unclevirus http://www.unclevirus.com/
divaadiamante
جمعه 2 فروردین 1398 04:34 ق.ظ
<a href="http://www.renitemare.com/coach-kristin-in-signature-medium-khaki-shoulder-bags-coache">coach kristin in signature medium khaki shoulder bags</a> <a href="http://www.redstonecloud.com/nobis-dollie-free-nobisa">nobis dollie free</a> <a href="http://www.spicesheaven.com/white-ralph-lauren-shorts-polor">white ralph lauren shorts</a> <a href="http://www.podemosvigo.com/charles-sims-34-jersey-found-nflf">charles sims 34 jersey found</a> <a href="http://www.lakehyundai.com/north-face-venture-jacket-sale-northfacer">north face venture jacket sale</a> <a href="http://www.chainmgr.com/burberry-scarf-tag-remove-all-scarfe">burberry scarf tag remove all</a>
divaadiamante http://www.divaadiamante.com/
hungrygatorpr
جمعه 2 فروردین 1398 04:33 ق.ظ
<a href="http://www.gandilyan.com/mackage-crossbody-laptop-jumper-mackageb">mackage crossbody laptop jumper</a> <a href="http://www.lakefrontlane.com/ugg-boots-sale-melbourne-uggsr">ugg boots sale melbourne</a> <a href="http://www.thesleeperson.com/red-and-gold-versace-belt-beltr">red and gold versace belt</a> <a href="http://www.thecoedge.com/nike-flyknit-free-4.0-oreo-skow">nike flyknit free 4.0 oreo</a> <a href="http://www.blackkinesis.com/hermes-evelyne-yellow-hermesr">hermes evelyne yellow</a> <a href="http://www.selfdriverbus.com/asics-gel-kayano-clearance-skot">asics gel kayano clearance</a>
hungrygatorpr http://www.hungrygatorpr.com/
viagra usa
چهارشنبه 29 اسفند 1397 04:48 ب.ظ
viagra und ace hemmer [url=http://www.doctor7online.com/]cheap viagra[/url] viagra at 21 years old
goeaglepointe
سه شنبه 28 اسفند 1397 08:36 ب.ظ
<a href="http://www.schiffsamplea.com/air-jordan-11-blanco-legend-butyc">air jordan 11 blanco legend</a> <a href="http://www.trouverhotel.com/air-jordan-2017-rosa-lilla-obuvg">air jordan 2017 rosa lilla</a> <a href="http://www.tsylospark.com/adidas-neo-bianca-nero-kurpesa">adidas neo bianca nero</a> <a href="http://www.webbgiganten.com/nike-mercurial-superfly-3-vendita-kurpesf">nike mercurial superfly 3 vendita</a> <a href="http://www.weisseditions.com/ralph-lauren-hvid-chino-hat-polou">ralph lauren hvid chino hat</a> <a href="http://www.zemservise.com/adidas-yeezy-boost-350-v2-noir-up-scarpeb">adidas yeezy boost 350 v2 noir up</a>
[url=http://www.goeaglepointe.com/]goeaglepointe[/url]
hookupwithher
سه شنبه 28 اسفند 1397 08:36 ب.ظ
<a href="http://www.iediagx.com/nike-flynit-max-verde-nero-chaussuresd">nike flynit max verde nero</a> <a href="http://www.juniorensea.com/flyknit-air-max-2014-verkauf-butyg">flyknit air max 2014 verkauf</a> <a href="http://www.lorenbenjamin.com/herren-air-max-90-hyperfuse-wei%C3%9F-scarpea">herren air max 90 hyperfuse wei脽</a> <a href="http://www.vcclassify.com/air-jordan-5-retro-3lab5-schwarz-infrarot-23-kg-schuheb">air jordan 5 retro 3lab5 schwarz infrarot 23 kg</a> <a href="http://www.amrservicio.com/zx-700-w-schwarz-leopard-butyf">zx 700 w schwarz leopard</a> <a href="http://www.biotechsurvey.com/herre-nike-roshe-run-hyp-r%C3%B8d-sort-butyf">herre nike roshe run hyp r酶d sort</a>
[url=http://www.hookupwithher.com/]hookupwithher[/url]
seonnagittens
سه شنبه 28 اسفند 1397 08:35 ب.ظ
<a href="http://www.advertiseguns.com/femmes-asics-gel-kayano-20-noir-violet-scarpeg">femmes asics gel kayano 20 noir violet</a> <a href="http://www.bodhiboxers.com/femminile-asics-gel-lyte-5-cielo-blu-arancia-kurpesf">femminile asics gel lyte 5 cielo blu arancia</a> <a href="http://www.chateaudefous.com/hombres-nike-free-tr-fit-rojo-p%C3%BArpura-schuheg">hombres nike free tr fit rojo p煤rpura</a> <a href="http://www.prinslabs.com/kvinders-asics-gel-noosa-tri-8-s%C3%B8lv-r%C3%B8d-schuheb">kvinders asics gel noosa tri 8 s酶lv r酶d</a> <a href="http://www.solarishelp.com/air-jordan-melo-m11-gr%C3%B8nn-svart-chaussurese">air jordan melo m11 gr酶nn svart</a> <a href="http://www.tioneo.com/kvinders-nike-lunarglide-7-sort-bl%C3%A5-butyg">kvinders nike lunarglide 7 sort bl氓</a>
[url=http://www.seonnagittens.com/]seonnagittens[/url]
ycbrowsbeauty
سه شنبه 28 اسفند 1397 01:08 ب.ظ
<a href="http://www.ontariozillow.com/juventus-8-marchisio-120th-anniversary-soccer-club-jersey-nflr">juventus 8 marchisio 120th anniversary soccer club jersey</a> <a href="http://www.qtbymary.com/nike-air-jordan-13-retro-herre-sko-dept-butyg">nike air jordan 13 retro herre sko dept</a> <a href="http://www.rxforri.com/sharks-8-joe-pavelski-cream-sawyer-hooded-sweatshirt-stitched-nhl-jersey-nflz">sharks 8 joe pavelski cream sawyer hooded sweatshirt stitched nhl jersey</a> <a href="http://www.tracithrasher.com/nfl-womens-new-york-giants-nike-camo-charcoal-salute-to-service-legend-threequarter-raglan-sleeve-t-shirt-nflw">nfl womens new york giants nike camo charcoal salute to service legend threequarter raglan sleeve t shirt</a> <a href="http://www.aesqpharm.com/nike-mercurial-superfly-bl%C3%A5-pack-rat-chaussuresa">nike mercurial superfly bl氓 pack rat</a> <a href="http://www.capitanleston.com/nike-free-trainer-3.0-nrg-venta-butya">nike free trainer 3.0 nrg venta</a>
ycbrowsbeauty http://www.ycbrowsbeauty.com/
busancitynews
سه شنبه 28 اسفند 1397 01:07 ب.ظ
<a href="http://www.tailflappers.com/hombres-nike-free-run-5.0-v4-amarillo-verde-scarpea">hombres nike free run 5.0 v4 amarillo verde</a> <a href="http://www.tranhkhoathan.com/yeezy-boost-950-schwarz-knight-scarpef">yeezy boost 950 schwarz knight</a> <a href="http://www.beachtimenow.com/air-max-95-svart-gr%C3%A5-gul-obuvd">air max 95 svart gr氓 gul</a> <a href="http://www.blogdalata.com/air-max-95-neptune-azul-scarpea">air max 95 neptune azul</a> <a href="http://www.boosnbrews.com/adidas-tubular-moc-runner-for-verkauf-nc-chaussuresg">adidas tubular moc runner for verkauf nc</a> <a href="http://www.eventyrklub.com/nike-cortez-ni%C3%B1os-plata-rojo-kurpesf">nike cortez ni帽os plata rojo</a>
busancitynews http://www.busancitynews.com/
julian edelman patriots jersey
یکشنبه 26 اسفند 1397 07:31 ق.ظ
<a href="http://www.volcanosmap.com/m%C3%A4nner-nike-air-huarache-wei%C3%9F-schuhei">m盲nner nike air huarache wei脽</a> <a href="http://www.machinband.com/lyser%C3%B8d-nike-mercurial-superfly-4-skoh">lyser酶d nike mercurial superfly 4</a> <a href="http://www.networkqoffer.com/33-grant-hill-jersey-usa-nfli">33 grant hill jersey usa</a> <a href="http://www.tlsfirm.com/adidas-ultra-boost-svart-canada-obuvk">adidas ultra boost svart canada</a> <a href="http://www.foxxology.com/coach-mens-messenger-bag-coachh">coach mens messenger bag</a> <a href="http://www.joyportland.com/nike-epic-react-flyknit-rosso-scarpej">nike epic react flyknit rosso</a>
julian edelman patriots jersey http://www.qdanys.com/julian-edelman-patriots-jersey-nflh
grey leather coach purse
یکشنبه 26 اسفند 1397 07:30 ق.ظ
<a href="http://www.roozlink.com/maschio-nike-air-max-2016-nero-rosso-rosa-maschio-scarpej">maschio nike air max 2016 nero rosso rosa maschio</a> <a href="http://www.todayyoudie.com/nike-air-zoom-structure-18-blu-scarpei">nike air zoom structure 18 blu</a> <a href="http://www.kxconcrete.com/boston-bruins-new-era-nhl-logo-stacker-9fifty-snapback-cap-hath">boston bruins new era nhl logo stacker 9fifty snapback cap</a> <a href="http://www.mpresscards.com/nike-flyknit-4.0-vert-chaussuresh">nike flyknit 4.0 vert</a> <a href="http://www.flexinfonet.com/hommes-bleu-and-blanc-nike-shox-chaussuresj">hommes bleu and blanc nike shox</a> <a href="http://www.followmellow.com/adidas-eqt-schwarz-rosa-schuhek">adidas eqt schwarz rosa</a>
grey leather coach purse http://www.kammtherapy.com/grey-leather-coach-purse-coachh
michael kors rhea zip large studded backpack
یکشنبه 26 اسفند 1397 07:30 ق.ظ
<a href="http://www.douhenhar.com/nike-internationalist-azul-p%C3%BArpura-zapatosh">nike internationalist azul p煤rpura</a> <a href="http://www.bigdstattoos.com/nike-air-max-1-hvid-gr%C3%A5-sort-skok">nike air max 1 hvid gr氓 sort</a> <a href="http://www.popuptucasa.com/nike-air-force-1-mid-svart-gr%C3%A5-obuvi">nike air force 1 mid svart gr氓</a> <a href="http://www.mapspokemon.com/barato-todas-negro-cuero-converse-zapatosl">barato todas negro cuero converse</a> <a href="http://www.aevibox.com/oakley-forsake-women-polished-black-frame-colorful-iridium-lens-sunglassesh">oakley forsake women polished black frame colorful iridium lens</a> <a href="http://www.dikkertjedap.com/new-york-knicks-new-era-nba-retro-basic-9fifty-snapback-cap-hatj">new york knicks new era nba retro basic 9fifty snapback cap</a>
michael kors rhea zip large studded backpack http://www.vfcholdings.com/michael-kors-rhea-zip-large-studded-backpack-mkh
adidas harden vol 1 dark grigio
جمعه 24 اسفند 1397 11:20 ب.ظ
<a href="http://www.hypemyplace.com/mujer-hombres-nike-air-huarache-ultra-bright-mango-blanco-zapatosl">mujer hombres nike air huarache ultra bright mango blanco</a> <a href="http://www.fajrawy.com/nike-free-flyknit-4.0-black-and-white-womens-shoesk">nike free flyknit 4.0 black and white womens</a> <a href="http://www.laziophoto.com/baby-rosa-and-hvit-adidas-superstar-obuvi">baby rosa and hvit adidas superstar</a> <a href="http://www.thenaturalab.com/air-jordan-svart-12-obuvk">air jordan svart 12</a> <a href="http://www.kurtweideman.com/mennns-air-max-90-sneakerboot-gull-hvit-obuvi">mennns air max 90 sneakerboot gull hvit</a> <a href="http://www.julesmatton.com/nike-air-flight-89-negro-and-rojo-zapatosl">nike air flight 89 negro and rojo</a>
adidas harden vol 1 dark grigio http://www.mbaowensboro.com/adidas-harden-vol-1-dark-grigio-scarpei
nike cortez lilla
جمعه 24 اسفند 1397 11:20 ب.ظ
<a href="http://www.kimsalleybar.com/nike-air-presto-triple-blanc-chaussuresl">nike air presto triple blanc</a> <a href="http://www.madebyflame.com/bleu-adidas-basketbtout-chaussures-chaussuresl">bleu adidas basketbtout chaussures</a> <a href="http://www.dallasjerky.com/blush-rosa-adidas-tubular-schuhej">blush rosa adidas tubular</a> <a href="http://www.wearebigmedia.com/asics-gel-quantum-360-dam%C3%A4nner-schwarz-schuhei">asics gel quantum 360 dam盲nner schwarz</a> <a href="http://www.maspatchwork.com/kvinner-adidas-ultra-boost-svart-peach-obuvj">kvinner adidas ultra boost svart peach</a> <a href="http://www.griyaasmara.com/adidas-ace-16.1-nero-and-bianca-scarpel">adidas ace 16.1 nero and bianca</a>
nike cortez lilla http://www.zoyamassages.com/nike-cortez-lilla-skok
chris paul nautical jersey
جمعه 24 اسفند 1397 11:20 ب.ظ
<a href="http://www.randygageteam.com/nike-air-huarache-du-vin-grid-chaussuresl">nike air huarache du vin grid</a> <a href="http://www.newlouisbag.com/nike-air-max-bw-ultra-rot-schuhej">nike air max bw ultra rot</a> <a href="http://www.thebrandiac.com/asics-gel-lyte-iii-triple-wei%C3%9F-schuhei">asics gel lyte iii triple wei脽</a> <a href="http://www.isisprojectsa.com/hommes-air-jordan-retro-12-oransje-obuvj">hommes air jordan retro 12 oransje</a> <a href="http://www.linnwoodpark.com/maschio-nike-tanjun-bianca-scarpel">maschio nike tanjun bianca</a> <a href="http://www.perfecthostia.com/nike-air-presto-orange-noir-chaussuresh">nike air presto orange noir</a>
chris paul nautical jersey http://www.randygageteam.com/chris-paul-nautical-jersey-nfli
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


نمایش نظرات 1 تا 30


Admin Logo
themebox Logo
** ** **
پربازدیدترین مطالب

کد پربازدیدترین

** **
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت
** **